2014/2015


Nowy Rok Szkolny rozpoczęty!2014-09-01
Nowy Rok Szkolny rozpoczęty!

1 września 2014 roku w naszej szkole miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Ten rok rozpoczął się inaczej niż zwykle – z inicjatywy księdza Łukasza Simińskiego na szkolnej hali odprawiona została msza święta. O oprawę muzyczną i wokalną zadbali nasi uczniowie.

więcej >>>
Promocja zdrowia2014-09-02
Promocja zdrowia

W ramach koncepcji Szkoły Promującej Zdrowie  oraz realizacji zadań z niej wynikających  na rozpoczęcie nowego roku szkolnego przygotowaliśmy dla wszystkich uczniów  i pracowników szkoły  zdrowy poczęstunek – dorodne  jabłka, pochodzące z gospodarstwa  sadowniczego w Jabłówku- Pana Cezarego Marczaka,  który  nieodpłatnie przekazał  naszej szkole 6 skrzyń tych smakowitych owoców.

więcej >>>
Giełda podręczników2014-09-05
Giełda podręczników

W dniu 5 września  (piątek)   na drugiej lekcji  na hali sportowej odbędzie się giełda używanych podręczników. Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w transakcjach kupna-sprzedaży.

więcej >>>
Giełda podręczników2014-09-06
Giełda podręczników

W dniu 5 września  na hali sportowej odbyła się giełda używanych podręczników. Ta forma zakupu i sprzedaży książek cieszy się w szkole dużą popularnością. Podobnie jak w latach poprzednich obroty były zadawalające i wielu uczniów skorzystało z okazji zakupu podręczników po okazyjnych cenach.

więcej >>>
Spotkanie z rodzicami uczniów klas I2014-09-09
Spotkanie z rodzicami uczniów klas I

Spotkanie  dyrekcji szkoły i wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych  odbędzie się  w dniu 9 września 2014 godz. 16.00 . Prosimy o przybycie na halę sportową.

więcej >>>
Nadanie imienia Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych2014-09-10
Nadanie imienia Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych

Rada Powiatu Starogardzkiego w dniu 29 sierpnia 2014r. wydała Uchwałę w sprawie nadania imienia Noblistów Polskich Technikum Nr 1 , wchodzącemu w skład Zespołu Szkół  Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim.

więcej >>>
MAGICZNY KRAKÓW – REMINISCENCJE Z SERCA MAŁOPOLS2014-09-12
MAGICZNY KRAKÓW – REMINISCENCJE Z SERCA MAŁOPOLS

W dniach od 8 do 12 września uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych mieli okazję brać udział w wycieczce do Krakowa. Byli to głównie uczniowie klasy 3 TCT, ale także 5 dziewczyn z klasy 2 TB oraz 3 chłopców z 2 TI. Opiekę sprawowały panie Lucyna Bielińska-Sytek oraz Anna Piekarska.

więcej >>>
Praktyki zagraniczne w Wiedniu2014-09-12
Praktyki zagraniczne w Wiedniu

W wyniku rozmów kwalifikacyjnych  przeprowadzonych zarówno w szkole jak i w czasie wizyty uczniów w Firmie LKW WALTER w Wiedniu trzy osoby z klasy trzeciej zostały zakwalifikowane do odbycia praktyk w Austrii w miesiącu sierpniu. Do Wiednia na praktykę wyruszyły  uczennice -    Kamila Klasa oraz Patrycja Pławucka z klasy technik logistyk oraz jedna uczennica  Aleksandra Pałkowska z klasy technik ekonomista.

więcej >>>
Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego2014-09-15

Warning: Use of undefined constant width - assumed 'width' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /index.php on line 115
Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego

Konkurs ma na celu zwiększenie i utrwalenie poziomu wiedzy oraz świadomości młodzieży szkolnej w zakresie ryzykownych zachowań i chorób przenoszonych drogą płciową, w tym zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego a także popularyzowanie nawyku regularnego wykonywania badań profilaktycznych w kierunku wczesnego wykrywania chorób nowotworowych.

więcej >>>
KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ2014-09-15
KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

15 września został rozstrzygnięty konkurs na indywidualną prezentację multimedialną – sprawozdanie z zagranicznych praktyk zawodowych w Turcji. Do konkursu przystąpili wszyscy uczestnicy praktyk zawodowych w Turcji.

więcej >>>
Staże uczniowskie2014-09-16
Staże uczniowskie

W ramach Projektu "Młodzi wiedzą więcej" w okresie wakacji nasi uczniowie  uczestniczyli w stażach zawodowych. Stażem objętych było 11 uczniów w tym :4  uczniów w zawodzie technik ekonomista, 4 uczniów w zawodzie technik informatyk oraz 3 uczniów w zawodzie technik organizacji reklamy.

więcej >>>
Lekcja w Starogardzkim Centrum Kultury2014-09-17
Lekcja w Starogardzkim Centrum Kultury

W środę 17 września nasza klasa (I Ta) była na lekcji Wiedzy o kulturze w Starogardzkim Centrum Kultury w którym była właśnie wystawa obrazów pana Zbigniewa Szczepanka.

więcej >>>

   [Następna] [Ostatnia Strona]