2015/2016


Wyniki konkursu z języka angielskiego w branży informatycznej dla uczniów klasy 3 TI2016-06-02
Wyniki konkursu z języka angielskiego w branży informatycznej  dla uczniów  klasy 3 TI

Dnia 2.06.2016 roku uczniowie klasy 3 TI wzięli udział w szkolnym konkursie z języka angielskiego w branży informatycznej. Uczniowie mogli zdobyć maksymalnie 50 punktów. 

więcej >>>
Realizacja programu kulturowego i zajęć popołudniowych2016-06-04
Realizacja programu kulturowego i zajęć popołudniowych

Ostatnią wycieczkę na Majorce uczniowie odbyli 4.06 do stolicy i największego miasta na wyspie - Palma de Mallorca. Jest to zabytkowe miasto z wieloma walorami turystycznymi. Podczas wycieczki mieliśmy okazję zwiedzić Zamek Bellver usytuowany na zalesionym wzgórzu przy wejściu do portu, skąd roztacza się przepiękny widok na panoramę Palmy.

więcej >>>
Warsztat y ALKO-STOP2016-06-06
Warsztat y ALKO-STOP

Na przełomie maja i czerwca odbyły się warsztaty dla klas I i II dotyczące przeciwdziałania prowadzeniu pojazdów pod wpływem alkoholu i innych substancji psychoaktywnych pod nazwą ALKO-STOP.

 

więcej >>>
MŁODZI PISZĄ – LIST DO ŚWIATA2016-06-06
MŁODZI PISZĄ – LIST DO ŚWIATA

Obchodzący w 2016 roku jubileusz 200-lecia istnienia Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie oraz inicjatywa lokalna "Kociewie - tradycja i przyszłość w kalejdoskopie zdarzeń" zaprosiły do uczestnictwa w Konkursie Literackim “Mlodzi piszą – list do świata”. Patronat nad konkursem objęli: Towarzystwo Miłośników Ziemi Kociewskiej oraz Magazyn Lokalny VERIZANE. Pomysłodawczynią konkursu była pani Joanna Popielas – polonistka z ZSP w Jabłowie.

więcej >>>
CERTYFIKAT2016-06-07
CERTYFIKAT

W związku z wdrożeniem działań w naszej szkole w ramach Projektu KIK 34 Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej, realizowanych  w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy przewidzianego na lata 2011-2017, uzyskaliśmy Certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.

więcej >>>
SPINANIE 20162016-06-07
SPINANIE 2016

Starogardzcy harcerze zapraszają do wzięcia udziału w Harcerskich Zawodach Wspinaczkowych w Starogardzie Gdańskim pod hasłem:

TYTONIU I DRAGÓW NIE ZAŻYWAM WCALE
WIĘC RUSZAM SIĘ DOSKONALE

więcej >>>
Wyniki szkolnego konkursu na prezentację multimedialną w ramach realizacji projektu zagranicznych praktyk zawodowych w Portugalii.2016-06-08
Wyniki szkolnego konkursu na prezentację multimedialną  w ramach realizacji projektu zagranicznych praktyk zawodowych w Portugalii.

Komisji oceniającej prezentacji multimedialne, przygotowane przez uczniów po odbyciu praktyk zagranicznych w Lizbonie jednogłośnie wybrała najlepszą prezentację. 

Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 3Ti - Przemysław Szarmach.

Gratulacje!!!

więcej >>>
Jak się uczyć, żeby się nauczyć?2016-06-09
Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

Wzrost tempa życia, ciągle zmieniające się warunki życia i pracy, innowacje wymagają od nas ciągłego uczenia się. Nie jest to więc tylko umiejętność potrzebna w szkole, ale w całym naszym życiu. Ważne jest więc uświadomienie sobie, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego dla nas sposobu uczenia się.

więcej >>>
III miejsce ZSE w III POWIATOWYCH MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY2016-06-10
III miejsce ZSE w III POWIATOWYCH MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY

Dnia 10 czerwca 2016 r nad jeziorem Borówno w Skarszewach odbyły się III Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy szkół ponadgimnazjalnych, organizowane przez Kociewskie Centrum Zdrowia. Do zawodów przystąpiło 6 szkół, rywalizacja odbywała się w 4 osobowych drużynach.

więcej >>>
Zagraniczne praktyki zawodowe na Majorce zakończone2016-06-10
Zagraniczne praktyki zawodowe na Majorce zakończone

W piątek 10 czerwca 2016r., ostatniego dnia praktyk zawodowych, w każdym z hoteli, w których uczniowie odbywali praktykę odbyło się podpisanie certyfikatów, dokumentów  Europass Mobility oraz wpisanie ocen do dzienniczków praktyk.

więcej >>>
Zdolni z Pomorza - powiat starogardzki2016-06-13
Zdolni z Pomorza - powiat starogardzki

Zapraszamy do udziału w projekcie kierowanym do uzdolnionych uczniów w zakresie: matematyka, fizyka i informatyka. Aby zgłosić swój udział złóż aplikację, którą pobierzesz z naszej strony wypełnij ją, a potem złóż w Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej w Starogardzie Gdańskim. Zostaniesz zaproszony na specjalistyczne testy.

 

więcej >>>
Rozstrzygnięto konkurs na indywidualną prezentację multimedialną2016-06-15
Rozstrzygnięto konkurs na indywidualną prezentację multimedialną

Rozstrzygnięto konkurs na indywidualną prezentację multimedialną – sprawozdanie z zagranicznych praktyk zawodowych w Niemczech. Do konkursu przystąpili wszyscy uczestnicy praktyk zawodowych. Wszystkie prace spełniały warunki regulaminu konkursu.

więcej >>>

[Pierwsza Strona] [Poprzednia] [Następna] [Ostatnia Strona]